ورود

ورود به حساب کاربری

نام كاربری *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

fa  en

social rss circle internet   linkedin logo button   aparat icon color white 32

 

CMC-logo-blue-2017-slogan.jpg

 

 

یکی از مهمترین الزامات موفقیت دانشگران در فضای حرفه‌ای و بین‌المللی کنونی، ‌اطمینان‌بخشی به دریافت‌کنندگان خدمات دانشی از منظر صلاحیت‌های حرفه‌ای است. از این رو انجمن‌های بین‌المللی حرفه‌ای تلاش نموده‌اند با طراحی چارچوب‌های مناسب، ‌صلاحیت حرفه‌ای همکاران خود را ارزیابی نموده و با اعطای گواهی‌نامه، ‌شایستگی آنان را برای انجام این خدمات تایید نمایند.

اهمیت این گواهینامه‌ها در رشد و توسعه کسب و کار دارندگان آن‌ها سبب شده است که با اقبال روزافزونی مواجه شوند. این موضوع به ویژه در مورد گواهینامه‌های بین‌المللی صادق است، ‌چرا که صلاحیت حرفه‌ای دارندگان آن را برای کار در فضای جهانی تایید می‌نمایند.

در همین راستا "شورای بین‌المللی موسسات مشاوره مدیریت" (ICMCI) که انجمن مشاوران مدیریت ایران نیز یکی از اعضای فعال آن می‌باشد گواهینامه تایید صلاحیت مشاوران مدیریت (CMC) را طراحی نموده است. این گواهینامه بین‌المللی امروزه در بیش از پنجاه کشور دنیا مورد پذیرش گسترده قرار گرفته و تعداد کشورهایی که به آن می پیوندند دایما در حال رشد می‌‌باشند.

(www.cmc-global.org)

با توجه به مقررات شورای بین‌المللی فوق، انجمن مشاوران مدیریت ایران با طی نمودن مراحل مختلف ارزیابی و تربیت ارزیابان CMC تنها مرجع دایمی ارزیابی و صادرکننده CMC در ایران می‌باشد.

مشاوران مدیریت صلاحیت‌دار (CMC) مشاورانی هستند که از طریق ارزیابی‌های دقیق و تفصیلی توسط نهادهای حرفه‌ای برای ارایه خدمات مشاوره مدیریت در پنجاه کشور عضو شورای بین‌المللی تایید صلاحیت شده‌اند.

 

  

loading...

 


88246929-30(021)
88248547-8(021)
 Telegram_Messenger.png
 
عضو کانال تلگرام ما شوید

info[@]imca.ir
support[@]imca.ir
تهران- بزرگراه جلال آل احمد، روبروی شهرآرا،خیابان چهارم، خیابان شهید مهدی نژاد، پلاک 70، واحد 3 - کد پستی 1446663414
logo cmc   logo_icmci

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account