ورود

ورود به حساب کاربری

نام كاربری *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

fa  en

social rss circle internet   linkedin logo button   aparat icon color white 32

عضو محترم انجمن مشاوران مدیریت ایران

همانگونه که مستحضرید یکی از برنامه های هیأت مدیره انجمن در سال های اخیر ارتقاء سطح کیفی و محتوایی نشریه مشاور مدیریت (به عنوان ارگان رسمی انجمن) و نیز گسترش حوزه انتشار آن در میان ذینفعان حرفه مشاوره مدیریت بوده است.

 پس از پیگیری‌های مکرر، انجمن موفق گردیده است پروانه انتشار نشریه را به عنوان نشریه آموزشی، اطلاع رسانی در زمینه مدیریت با گستره توزیع سراسر کشور از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی کسب نماید.

در همین رابطه و به منظور بهبود سطح کیفی و جذابیت نشریه، کمیته انتشارات انجمن در نظر دارد با همکاری و مشارکت اعضای علاقمند و نیز متخصصین نشر برنامه‌های گسترده‌ای را برای تهیه و تدوین مطالب کاربردی و نو در جهت اطلاع‌رسانی و انتقال تجارب و دانش نوين مديريت و مشاوره و سایر اقدامات لازم به منظور انتشار نشریه‌ای درخور جایگاه انجمن به مرحله اجرا درآورد.

 یکی از بخش‌های در نظر گرفته شده برای نشریه، صفحات ویژه "معرفی اعضای موفق انجمن" می‌باشد که به صورت رپرتاژ آگهی (در حداکثر دو صفحه به صورت تمام رنگی در کاغذ گلاسه مرغوب) با هدف تشریح توانمندی‌ها و زمینه‌های تخصصی فعالیت اعضاء و نیز تبلیغ مزیت‌های رقابتی آنان در حرفه مشاوره مدیریت تهیه می‌گردد.

 از آنجایی که نشریه انجمن علاوه بر اعضاء، برای بسیاری از مدیران کشور و مراکز اقتصادی، علمی و پژوهشی نیز بصورت هدیه ارسال می‌گردد، محل مناسبی برای معرفی حرفه، چاپ آگهی و معرفی اعضای توانمند انجمن به  صاحبان صنایع و کارفرمایان بخش‌های دولتی و خصوصی و سایر مخاطبان خواهد بود.

 لذا از اعضا محترم تقاضا می شود در صورت تمایل، درخواست خود را برای چاپ آگهی و نیز تهیه رپرتاژ آگهی در اسرع وقت به دبیرخانه انجمن ارسال فرمایند.(بدیهی است اولویت انتشار رپرتاژ آگهی ها براساس زمان دریافت درخواست‌ها خواهد بود)

 برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه انجمن تماس حاصل فرمائید.

 

تعرفه مصوب آگهی در نشریه مشاور مدیریت

 
 صفحه دوم جلد 18/000/000 ریال
صفحه ماقبل آخر   15/000/000 ریال
صفحه پشت جلد  20/000/000 ریال 
صفحه مکرر یک 14/000/000 ریال
صفخات داخلی 10/000/000 ریال
نیم صفحه 5/000/000 ریال
رپرتاژ آگهی بصورت رنگی هر صفحه  5/000/000 ریال 

 


88246929-30(021)
88248547-8(021)
 Telegram_Messenger.png
 
عضو کانال تلگرام ما شوید

info[@]imca.ir
support[@]imca.ir
تهران- بزرگراه جلال آل احمد، روبروی شهرآرا،خیابان چهارم، خیابان شهید مهدی نژاد، پلاک 70، واحد 3 - کد پستی 1446663414
logo cmc   logo_icmci

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account